google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • igus na Energetab pod znakiem bezpieczeństwa

  igus logo

  Na tegorocznych targach Energetab w Bielsku-Białej igus zaprezentuje całą gamę swoich rozwiązań technologicznych pod hasłem przewodnim „Bezpieczeństwo gwarantowane!”. Wśród nowości zobaczyć będzie można m.in. system bezpiecznego prowadzenia przewodów do pulpitów sterujących.

  Firma igus – światowy lider w dziedzinie rozwiązań motion plastics, tworzyw sztucznych pracujących w ruchu, zaprezentuje na tegorocznych targach Energetab (Bielsko-Biała 11-13 września) cała gamę nowości produktowych. Dla odwiedzających będzie to okazja do obejrzenia wielu z nich „na żywo”.

  igus na Energetab pod znakiem bezpieczeństwa

  W tym roku igus skupi się na aspekcie zapewnienia bezpieczeństwa, dlatego prezentować będzie m.in. inteligentne przewody chainflex, dedykowane do pracy w prowadnikach. Są to jedyne na świecie przewody posiadające gwarancję trwałości, które dzięki wyposażeniu ich w czujniki, po wykonaniu milionów cykli, same informują użytkownika o zbliżającej się potrzebie wymiany.

  – Nasza 36 miesięczna gwarancja żywotności przewodów na miliony cykli zgięć, jest jedyną taką na świecie. Klienci mogą już na etapie projektowania swojej linii produkcyjnej skorzystać z rozbudowanych narzędzi online do kalkulacji żywotności każdego z produktów igus, zarówno przewodów i prowadników, mówi Karol Kozłowski, Product Manager chainflex®. Dodaje, że targi są też okazją, aby osobiście spotkać się z doświadczonymi pracownikami, którzy znają odpowiedź na praktycznie każde pytanie dotyczące rozwiązań igus.

  Firma zaprezentuje też absolutną nowość - system Guidefast control do bezpiecznego prowadzenia przewodów do pulpitów sterujących zintegrowany z jeżdżącym wózkiem. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w hali produkcyjnej, czy magazynie.

  Stoisko igus z numerem 22 będzie dostępne dla gości targów w pawilonie J.

  Źródło:
  igus Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  igus Sp. z o.o.

  Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.