google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Niezwykła kombinacja FLT-SEC-HYBRYD, członek rodziny SEC

  logo Phoenix Contact

  Innowacyjny odgromnik typu 1 o konstrukcji iskiernikowej, który nie wymaga dodatkowego dobezpieczenia. Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza tam, gdzie dokonywana jest modernizacja instalacji wewnątrz rozdzielni nn.

  Niezwykła kombinacja FLT-SEC-HYBRYD, członek rodziny SECZawiera we wkładce z iskiernikiem również bezpiecznik topikowy. Oznacza to również  krótsze połączenia, a więc też lepszy,  niższy poziom ochrony. Sama konstrukcja iskiernika zapewnia praktyczny brak tzw. prądu następczego zwłaszcza w przypadku zapłonu przez pik przepięcia, co zapewnia bezprzerwowe zasilanie w środowisku dużej ilości przepięć.

  FLT-SEC-HYBRYD należy do rodziny ograniczników SEC, których jakość i trwałość jest potwierdzona możliwością bezpłatnej wymiany uszkodzonej wkładki w okresie do 5 lat od zakupienia całego aparatu. Pomimo dużej złożoności, konstrukcja: podstawka + wkładka,  zapewnia możliwość prewencji poprzez okresowe badanie elektryczne  przy pomocy kolejnej wersji CHECKMASTERa, mobilnego laboratorium do badania ograniczników przepięć. Badanie to jest wymagane normą PN-EN 62305-3.

  Źródło:
  Phoenix Contact Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Phoenix Contact Sp. z o.o.

  Pod tą nazwą kryje się doskonały serwis. Dzięki kompetentnemu i indywidualnemu doradztwu oferowanemu przez naszą spółkę handlową nasi klienci są zawsze w centrum naszego zainteresowania. Skontaktuj się z nami!

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.