google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 19.04.2019
  1 USD
  3.8051
  0.0049
  1 EUR
  4.2802
  0.0012
  1 CHF
  3.7557
  -0.0029
  1 GBP
  4.9479
  -0.0004
  1 RUB
  0.0595
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Blebox SwitchBox - Przekaźnik bezprzewodowy WiFi 230V

  Blebox SwitchBox - Przekaźnik bezprzewodowy WiFi 230VJest to najmniejszy na świecie sterownik WiFi, umożliwiający sterowanie rozwiązaniami z napięciem zasilania 230V z mocą do 3kW. Użytkownik jest w stanie sterować kostką, dzięki aplikacji na smartfonie. Aplikacja pozwala na kontrolowanie urządzeń Blebox’a z każdego miejsca na ziemi. Prosta i intuicyjna konfiguracja za pomocą znanych przeglądarek internetowych bardzo mocno wpływa na popularność tego produktu. Każdy z Blebox’ów (obojętnie który model) jest wyposażony w zaciski śrubowe, przygotowane specjalnie pod montaż przewodów. Produkt jest bardzo mały, z tego też względu może być instalowany w puszkach elektrycznych FI60.

  Czym jest Blebox SwitchBox i do czego służy?

  Rozwiązanie marki Blebox, które zrewolucjonizowało rynek „inteligentnych domów”. Bardzo małe urządzenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie za pomocą aplikacji na smartfonie, sterować elementami oświetlenia zasilanymi 230V.

  Sterowanie może odbywać się zarówno w zasięgu sieci udostępnionej przez SwitchBox’a lub w każdego miejsca na świecie. Kontrola urządzeniami jest możliwa dzięki sieci WiFi.

  Sterowanie urządzeniami z Androidem i WiFi - instrukcja

  W celu podłączenia sterownika do sieci WiFi najpierw musimy podłączyć komputer lub smartfon do sieci, którą udostępnił SwitchBox.

  Uruchamiamy przeglądarkę internetową i wpisujemy adres urządzenia http://192.168.4.1

  Następne kroki są opisane w instrukcji na stronie konfiguracyjnej, należy tam wybrać sieć lokalną(domową/biurową) a później trzeba podać hasło dostępu do wybranej sieci.

  Opinie o sterowniku

  Wszystkie opinie są jedynie pozytywne. Każdy z klientów, którzy nabyli rozwiązania marki Blebox są zadowoleni i przekazują informację dalej. Produkty są wykonane z najlepszych dostępnych komponentów na rynku oraz producent objął je 5-letnią gwarancją.

  Każdy z modułów posiada instrukcję obsługi w kilku językach. Blebox dostarcza swoje rozwiązania na cały świat.

  Jaka jest cena Blebox SwitchBox?

  W sklepie internetowym Wroled z Wrocławia moduł ten kosztuje 175zł i dostępny jest tutaj: https://wroled.pl/przekaznik_230V_bezprzewodowy_wifi.

  Blebox SwitchBox - Przekaźnik bezprzewodowy WiFi 230V

  Jest natomiast możliwość uzgodnienia odpowiedniego rabatu dla konkretnej ilości.

  Zapraszamy.

  Podsumowanie

  Z pełną świadomością możemy polecić Państwu urządzenie jakim jest Switchbox, przekaźnik 230V od Bleboxa. Nabycie tego sterownika ułatwi Nasze codzienne funkcjonowanie w domu lub pracy.

  Jeżeli ktoś zastanawia się na zastosowaniem tego rozwiązania, zapraszamy do Naszego sklepu na Grota Roweckiego 168 we Wrocławiu. Przedstawimy jego działanie.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.