google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 19.06.2019
  1 USD
  3.8104
  0.0007
  1 EUR
  4.2673
  0.0042
  1 CHF
  3.8157
  0.0058
  1 GBP
  4.7888
  0.0152
  1 RUB
  0.0596
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • HVAC Warszawa 27-28 luty 2018

  Logo Invertek

  Serdecznie Zapraszamy na  16 Edycję Forum Wentylacji I Klimatyzacji –największą imprezę branży HVAC Warszawa 27-28 luty 2018.

  HVAC Warszawa 27-28 luty 2018Już po raz drugi zapraszamy serdecznie na największe targi tego typu w Polsce, jest to niewątpliwie wydarzenie, którego nie może zabraknąć w naszym kalendarzu.

  Jako światowy producent przemienników częstotliwości chcemy zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązanie stosowane w branży HVAC.

  Idąc z duchem czasów i przyglądając się potrzebą klientów wprowadzamy na rynek falownik ODE-3 w stopniu ochrony IP66 z możliwością instalacji również na zewnątrz budynków.

  Rozszerzyliśmy zakres mocy do 22kW. Poprzednia wersja cieszyła się uznaniem użytkowników końco wych, którzy doceniali oszczędności związane z brakiem potrzeby instalacji przemiennika wewnątrz szafy sterowniczej.

  Komunikacja Bluetooth ułatwiająca parametryzację poprzez darmowe oprogramowanie Optitools studio pozwala na jeszcze łatwiejszy dostęp także poprzez telefon komórkowy.

  Zapraszamy na nasze stoisko 27 gdzie będziecie mogli zobaczyć w praktyce nasz niezawodny algorytm do sterowania silnikami bezszczotkowymi BLDC i z magnesami trwałymi PM szeroko stosowanymi w sprężarkach, agregatach chłodniczych, wentylatorach, pompach ciepła a to wszystko za pomocą jednego falownika ODE-3, który w standardzie steruje także silnikami synchroniczno reluktancujnymi SynRM orasz oczywiście standardowymi indukcyjnymi.

  Dedykowany tryb wentylatorowy ułatwia parametryzację i minimalizuje czas instalacji. Wbudowany filtr EMC klasy C1, niezbędne certyfikaty, komunikacja ModBus RTU i CanOpen w standardzie czynią nasz produkt jednym z najlepszych w swojej klasie a rozszerzona gwarancja 5+ pozwala na bezproblemową pracę przez długie lata. 

  Źródło:
  INVERTEK DRIVES POLSKA sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  INVERTEK DRIVES POLSKA sp. z o.o.

  Invertek Drives jest światowym liderem w produkcji łatwych w użyciu przemienników częstotliwości przeznaczonych do zastosowań w automatyce przemysłowej, budownictwie i energetyce na całym świecie.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.