google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 22.01.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0024
  1 EUR
  4.2862
  -0.0066
  1 CHF
  3.7839
  -0.0005
  1 GBP
  4.8718
  0.0261
  1 RUB
  0.0567
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Zdrowe światło dla dzieci. ES-SYSTEM oświetlił szkołę podstawową w Holandii

  ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, oświetliła szkołę podstawową SWS De Zoutkamperril w Zoutkamp w Holandii. Do realizacji projektu wykorzystano oświetlenie 100% LED. Zapewnia ono maksymalną efektywność energetyczną budynku przy użyciu najwyższej jakości opraw oświetleniowych, które gwarantują zdrowe światło dla uczących się w szkole dzieci. To kolejna realizacja oświetlenia placówek edukacyjnych przez ES-SYSTEM w kraju i za granicą.

  Szkoła podstawowa SWS De Zoutkamperril w Zoutkamp w Holandii oświetlona przez ES-SYSTEM
  Szkoła podstawowa SWS De Zoutkamperril w Zoutkamp w Holandii oświetlona
  przez ES-SYSTEM

  Prawidłowy rozwój oraz zdrowie młodych ludzi w dużej mierze zależy od warunków, w jakich spędzają oni czas. Dlatego dobór odpowiedniego oświetlenia do obiektów edukacyjnych jest bardzo ważny. Odpowiednie oświetlenie pomieszczeń szkolnych, w których uczą się dzieci, wpływa na ich samopoczucie, poziom koncentracji i chęć nauki. Pozwala lepiej skupiać się na wykonywanych czynnościach, co przekłada się na pozytywne wyniki w nauce. Światło, w tym również światło sztuczne, na wiele sposobów wpływa na fizjologię i zachowania ludzi. Europa Zachodnia stawia na zdrowe światło, ponieważ woli zapobiegać niż leczyć późniejsze schorzenia spowodowane przebywaniem z nieodpowiednich warunkach – mówi Rafał Gawrylak, Prezes spółki ES-SYSTEM.

  NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W NOWOCZESNEJ SZKOLE

  ES-SYSTEM oświetlił szkołę podstawową SWS De Zoutkamperril w Zoutkamp w Holandii. Spółka dostarczyła tam najwyższej jakości oświetlenie energooszczędne w 100% oparte na technologii LED. Zastosowano oprawy: COSMO FX, LUNA, CANOS oraz BERSO, które doskonale wkomponowały się w charakter nowoczesnego budynku.

  Właściwy dobór oświetlenia do placówek edukacyjnych jest elementem dbałości o zdrowie społeczeństwa. Wszystkie produkty ES-SYSTEM posiadają odpowiednie certyfikaty, które gwarantują kupującym najwyższej jakości, komfortowe i bezpieczne oświetlenie, jednocześnie zapewniając niskie koszty eksploatacji. Fundusze przeznaczone na takie oświetlenie zwracają się w 100% w okresie od półtora roku do kilku lat – mówi Prezes ES-SYSTEM.

  Szkoła podstawowa SWS De Zoutkamperril w Zoutkamp w Holandii oświetlona przez ES-SYSTEM
  Szkoła podstawowa SWS De Zoutkamperril w Zoutkamp w Holandii oświetlona
  przez ES-SYSTEM

  COSMO FX to wszechstronna i łatwa w konserwacji rodzina opraw oświetlenia ogólnego o podwyższonej odporności na niekorzystne warunki środowiskowe. Dzięki optymalizacji technologii LED osiągają lepsze parametry niż podobne oprawy konkurencji, mimo niewielkich rozmiarów i niskiej wagi. COSMO FX to rozwiązanie idealne do wielu aplikacji oświetleniowych: od mieszkań, obiektów biurowych, poprzez szkoły, po hale przemysłowe.

  Oprawa LUNA LED daje nieograniczone możliwości aranżacji, ponieważ przyjmuje dowolny kształt i rozmiar. Dzięki temu system znajduje zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach, nadając im niespotykany charakter. Oprawa zbudowana jest z nietoksycznego i niepalnego materiału, co dodatkowo daje użytkownikom przestrzeni bezpieczeństwo i komfort przebywania w oświetlanych pomieszczeniach. Natomiast BERSO LED to oprawa dedykowana  do obiektów edukacyjnych, którą charakteryzuje bardzo niski  współczynnik olśnienia (UGR).

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.