google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 22.01.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0024
  1 EUR
  4.2862
  -0.0066
  1 CHF
  3.7839
  -0.0005
  1 GBP
  4.8718
  0.0261
  1 RUB
  0.0567
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Spotkanie Partnerów Schneider Electric podkreśla wartość współpracy w dobie transformacji cyfrowej

  Logo Schneider Electric

  Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, zaprosił swoich partnerów biznesowych do Hotelu Andels w Łodzi na coroczne Spotkanie Partnerów. Wydarzenie, które odbyło się 19 kwietnia, było okazją, by podsumować miniony rok, przestawić plany Schneider Electric na przyszłość, porozmawiać o branżowych trendach i zintegrować się w gronie partnerów firmy. Jak co roku przyznane zostały także Certyfikaty potwierdzające nadanie odpowiedniej klasy autoryzacji Schneider Electric. Gościem specjalnym wydarzenia był Jarosław Tworóg, Wiceprezes Zarządu KIGEiT. 

  Spotkanie Partnerów Schneider Electric podkreśla wartość współpracy w dobie transformacji cyfrowej W tym roku odbyła się kolejna edycja dorocznego Spotkania Partnerów Schneider Electric. Firma zaprosiła do uczestnictwa Partnerów firmy z rynku przemysłowego, budynkowego, IT, a także producentów rozdzielnic, przedstawicieli dystrybutorów elektromechanicznych oraz debiutantów tegorocznego spotkania - projektantów instalacji niskoprądowych. Spotkanie Partnerów Schneider Electric to wydarzenie, w trakcie którego wszyscy goście i uczestnicy mieli okazję podsumować miniony rok, przedstawić plany na przyszłość, a także zaprezentować nowości produktowe oraz posłuchać inspirujących prelekcji. W tym roku gościem specjalnym Spotkania był Jarosław Tworóg, Wiceprezes Zarządu KIGEiT, który opowiadał o tym, jak będzie wyglądała Gospodarka Przyszłości. 

  Dziś konieczne jest uruchomienie trójtorowej polityki społeczno-gospodarczej, która obejmie sferę społeczną, przemysłową i infrastrukturalną. Pozwoli to na ograniczenie napięć społecznych będących skutkiem szybkich zmian na rynku pracy oraz pozwoli na zwiększenie korzyści wynikających ze wzrostu produktywności. Czwarta rewolucja przemysłowa to przyspieszenie procesu globalizacji, który wymaga wzmocnienia i przyspieszenia harmonizacji w ramach rynku UE. Tylko w pełni jednolity rynek UE pozwoli gospodarkom krajów członkowskich na dotrzymanie kroku konkurencyjnym rynkom globalnym – powiedział Jarosław Tworóg.

  Urbanizacja, industrializacja i digitalizacja – te trzy megatrendy zdominowały ubiegły rok i to one także w 2018  i w kolejnych latach będą wpływać na sposób, w jaki zarządzamy energią. O tym i o innych wyzwaniach w branży energetycznej rozmawialiśmy podczas corocznego Spotkania Partnerów. To wydarzenie jest naszym gorącym podziękowaniem i ukłonem w stronę wszystkich współpracujących z nami firm. To także doskonała okazja, by w doborowym gronie ekspertów podyskutować o nadchodzących zmianach w branży energetyki i przemysłu – powiedział Jacek Łukaszewski, Prezes Klastra Schneider Electric na Europę Środkowo-Wschodnią, który podczas Spotkania Partnerów opowiadał o tym, jak powinno wyglądać zasilanie cyfrowej gospodarki.

  W trakcie wydarzenia wygłoszono szereg prelekcji podzielonych na 5 bloków tematycznych: rynek automatyki budynkowej, producentów rozdzielnic, dystrybucji, automatyki przemysłowej oraz ITB. Po części merytorycznej, goście Spotkania Partnerów wzięli udział w wieczornej Gali, podczas której, jak co roku, zostały przyznane Certyfikaty Jakości Schneider Electric.

  Spotkanie Partnerów to także niepowtarzalna okazja do integracji i bliższego poznania firm partnerskich.

  Spotkanie Partnerów Schneider Electric podkreśla wartość współpracy w dobie transformacji cyfrowej Podczas wydarzeń takich jak Spotkanie Partnerów, pragniemy nie tylko dzielić się wiedzą, ale także poznać bliżej naszych Partnerów, gdyż to właśnie dzięki nim firma Schneider Electric prężnie się rozwija i udoskonala swoje rozwiązania. Reputacja i wyniki biznesowe są wypadkową poziomu zaufania, które decyduje o sukcesie w biznesie. Dlatego Schneider Electric od wielu lat stawia na przejrzystość w działaniu i ścisłą współpracę z Partnerami – mówi Jacek Łukaszewski, Prezes Klastra Schneider Electric na Europę Środkowo-Wschodnią. – W wyniku tej owocnej współpracy przeprowadziliśmy w ubiegłym roku wiele udanych implementacji naszej flagowej Platformy EcoStruxture. Musimy pamiętać zarówno o tym, że dzisiejsza transformacja cyfrowa przebiega w bardzo szybkim tempie, jak i o tym, że nadążanie za tymi dynamicznymi zmianami zawsze musi przebiegać krok po kroku – tylko wtedy udaje się płynnie przeprowadzać modernizację procesów biznesowych, która przyniesie długofalowe i zadowalające efekty. Dlatego tak ważna jest tutaj rola naszych Partnerów, na których doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy polegamy, dostarczając produkty i rozwiązania do naszych końcowych klientów.

  Źródło:
  Schneider Electric Energy Sp. z o.o
  Artykuł został dodany przez firmę

  Schneider Electric Energy Sp. z o.o

  Zakład Automatyki i Systemów Elektroenergetycznych w Świebodzicach jako część biznesu Energia pozostaje odpowiedzialny za prowadzenie obsługi klientów i wsparcie techniczne w regionie Eurazji ze szczególnym uwzględnieniem Polski jako najważniejszego dla

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.