google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 22.01.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0024
  1 EUR
  4.2862
  -0.0066
  1 CHF
  3.7839
  -0.0005
  1 GBP
  4.8718
  0.0261
  1 RUB
  0.0567
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Inteligentne oświetlenie w domu

  Inteligentne oświetlenie w domuDobre oświetlenie jest podstawą każdego domu czy mieszkania. W dużej mierze od niego zależy samopoczucie mieszkających w nim domowników. Sztuką jest jego odpowiednie zastosowanie, tak aby w każdej chwili sprzyjało mieszkańcom. Warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania, które dzięki innowacyjnym technologiom, ułatwiają funkcjonowanie.

  Dobre oświetlenie jest podstawą każdego domu czy mieszkania. W dużej mierze od niego zależy samopoczucie mieszkających w nim domowników. Sztuką jest jego odpowiednie zastosowanie, tak aby w każdej chwili sprzyjało mieszkańcom. Warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania, które dzięki innowacyjnym technologiom, ułatwiają funkcjonowanie.

  Inteligentne oświetlenie w domu powinno działać kompleksowo i na wielu obszarach. System Ropam automatycznie wykryje obecność domowników i w zależności od pory dnia, włączy odpowiednie oświetlenie. Będzie ono dostosowane do aktualnie panujących warunków. W zakres takiego oświetlenia wchodzi tryb dzienny, nocny, czy np. tryb kino. Wszystko zależy od tego, co użytkownik będzie chciał zaprogramować.

  Nie tylko automatyka

  System został tak stworzony, aby był przyjazny dla jego użytkownika. Może go wyręczyć i włączać się tylko w taki sposób, w jaki zostanie zaprogramowany. Jednak dla osób, które lubią same decydować o natężeniu i trybie światła, również przewidziano określone rozwiązania. Służą ku temu odpowiednie aplikacje, panele dotykowe czy włączniki manualne. Dzięki tym różnorodnym możliwościom można sterować oświetleniem, siedząc w fotelu i używając do tego np. swojego telefonu.

  Oświetl więcej

  Decydując się na system sterowania oświetleniem, można go z powodzeniem zastosować do innych celów, aniżeli oświetlanie samego mieszkania. System może objąć zarówno oświetlenie przydomowe lub garażu. Może wykryć ruch, tym samym włączając się, kiedy ktoś niepożądany będzie kręcił się wokół domu. Również kiedy system wykryje alarm, światło włączy się.

  Polski pomysł

  Rozwiązanie to korzysta z dobrych, polskich produktów. Przemyślany proces produkcji gwarantuje jakość urządzeń, o czym świadczy udzielana gwarancja. Oferowany system jest nowatorski i wyróżniający się nowoczesnymi rozwiązaniami, dostosowanymi do potrzeb. A korzysta się z niego intuicyjnie i łatwo.

  Zobacz jak można sterować i korzystać z uroków inteligentnego oświetlenia na naszej stronie ochronadladomu.pl.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.