google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 20.03.2019
  1 USD
  3.7767
  -0.0056
  1 EUR
  4.2864
  -0.0076
  1 CHF
  3.7781
  -0.0047
  1 GBP
  4.9955
  -0.0235
  1 RUB
  0.0587
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Relacja - Targi AUTOMATICON 2018 - Warszawa

  Kolejne targi AUTOMATICON za nami. Serdecznie dziękujemy za wszystkie rozmowy oraz zainteresowanie naszymi produktami.

  Relacja - Targi AUTOMATICON 2018 - Warszawa

  Na targach zaprezentowaliśmy przekrojową ofertę urządzeń sygnalizacyjnych dedykowanych do rozwiązań automatyki. Podczas imprezy przeprowadziliśmy wiele rozmów o każdym z produktów. Szczególne zainteresowanie budziły wieże i kolumny sygnalizacyjne, które są klasycznym rozwiązaniem do automatyki. W naszej ofercie znajdą Państwo wieże zasilane 24V DC oraz 230V AC. Równie dużym zainteresowaniem cieszyły się sygnalizatory SAO-Wd3 oraz SO-Ad2, które mogą być stosowane w aplikacjach, gdzie nie ma miejsca na klasyczną wieżę.

  Wiele rozmów dotyczyło Zewnętrznego Systemu Parkowania ZSP-01, w skład którego wchodzi czujnik ultradźwiękowy oraz puszka sterownicza. Jako uzupełnienie zestawu przedstawiliśmy trójkolorowy zewnętrzny sygnalizator SO-Ad3. Opcjonalnie zestaw można również rozszerzyć o wewnętrzną wieżę sygnalizacyjną. Rozwiązanie to bardzo dobrze sprawdza się w systemach dokowania pojazdów.

  Zdecydowanie największe emocje i zainteresowanie wzbudził nasz nowy produkt, którym jest Wizualny System Zarządzania Produkcją. System ten znajduje się obecnie w fazie testów i już niedługo znajdzie się w seryjnej sprzedaży. Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszone uwagi dotyczące możliwości poprawy funkcjonalności produktu. Pozwoli to nam wprowadzić stosowne modyfikacje, które sprawią, że nasz nowy produkt będzie jeszcze lepszy.

  Jako producent jesteśmy w stanie wykonać produkty o specyfikacji dostosowanej do danej realizacji. Zapraszamy do kontaktu!

  Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie rozmowy i do zobaczenia na przyszłych wydarzeniach targowych.

  Zespół W2

   
  Źródło:
  W2 Włodzimierz Wyrzykowski
  Artykuł został dodany przez firmę

  W2 Włodzimierz Wyrzykowski

  Firma powstała w 1999 roku i specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu elektroniki profesjonalnej. Zakres działalności firmy obejmuje projektowanie, produkcję oraz sprzedaż najwyższej jakości sygnalizatorów (ppoż, włamanie, automatyka) i osprzętu inst.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.