google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 20.06.2018
  1 USD
  3.7352
  0.0036
  1 EUR
  4.3171
  0.0058
  1 CHF
  3.7470
  0.0008
  1 GBP
  4.9159
  -0.0043
  1 RUB
  0.0588
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Efektywne Izolacje Przemysłowe

  4INSULATION Targi w Krakowie

  Już po raz 3 mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w Międzynarodowych Targach Izolacji Przemysłowych 4INSULATION, które odbędą się w dniach 11-12 października.

  Są to jedyne targi w Polsce poświęcone branży izolacji przemysłowych.  Wystawę  odwiedzają głównie decydenci firm  przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, inwestorzy, dystrybutorzy materiałów izolacyjnych i audytorzy energetyczni. Jak zawsze, Organizatorzy zapewniają bogaty program wydarzeń towarzyszących.

  Doskonałe uzupełnienie Targów 4INSULATION stanowią 2.Targi Efektywności Energetycznej EFE. Będzie to idealna okazja do poznania innowacyjnych rozwiązań, nawiązania kontaktów biznesowych, promowania produktów i usług, a także wymiany wiedzy i doświadczeń podczas spotkań ze specjalistami.

  Jednocześnie w EXPO Kraków odbędzie się III edycja Konferencji HEAT not LOST, której celem jest promocja przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej poprzez ograniczanie strat ciepła instalacji przemysłowych i energetycznych.

  Po raz kolejny będziemy świadkami zaciętego boju, jaki stoczą między sobą młodzi adepci sztuki izolacyjnej podczas 7. Mistrzostw Polski Monterów Izolacji Przemysłowych. Zwycięska ekipa będzie reprezentować nasz kraj na Międzynarodowych Mistrzostwach FESI w Kolonii, które odbędą się podczas Targów IEX 16-17 maja 2018r.

  W trakcie Targów 4INSULATION i EFE  będzie można odwiedzić autobus energetyczny. Jest on elementem szerokiej akcji edukacyjnej, która ma na celu podniesienie świadomości społecznej w związku ze zmianami klimatu.

  Na warsztatach prowadzonych przez ekspertów KAPE, będzie można się dowiedzieć, jak wygląda procedura pozyskiwania białych certyfikatów - od momentu wyboru inwestycji, poprzez audyt efektywności energetycznej oraz złożenie wniosku, aż po sprzedaż białych certyfikatów na Towarowej Giełdzie Energii.

  Wszystkich zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt mailowy izolacje@targi.krakow.pl

  Jednocześnie na stronie www.4insulation.eu uruchomiono formularz rejestracyjny, po wypełnieniu którego przedstawiciele branży otrzymają bezpłatny bilet wstępu na targi.

  Źródło:
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi w Krakowie Sp. z o.o.

  Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.