google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 20.06.2018
  1 USD
  3.7352
  0.0036
  1 EUR
  4.3171
  0.0058
  1 CHF
  3.7470
  0.0008
  1 GBP
  4.9159
  -0.0043
  1 RUB
  0.0588
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Rozwój energetyki wodnej w Europie Środkowo - Wschodniej tematem wiodącym tegorocznych targów RENEXPO® INTERHYDRO

  Hydroenergia przyczynia się w ważnym stopniu zarówno do zaopatrzenia energetycznego, jak i do zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego. Ponadto jest niezawodna, nie przyczynia się do emisji gazów cieplarnianych, nie powoduje zanieczyszczeń, a jej produkcja nie pociąga za sobą wytwarzania odpadów.

  Targi RENEXPO® INTERHYDRO odbywające się w dniach 29 i 30 listopada 2017 w Salzburgu będą okazją do zapoznania się z informacjami na temat obecnego stanu techniki, warunków prawnych, aktualnego rozwoju, jak i również opłacalności energetyki wodnej.

  Targi oferują w tym roku wyjątkową platformę wymiany wiedzy i doświadczeń. Nowością będzie Wschodnioeuropejskie Forum Hydroenergetyczne, którego partnerem zostało Towarzystwo Elektrowni Wodnych. Forum oferuje stowarzyszeniom i firmom z Europy Wschodniej i Środkowej platformę do zaprezentowania rozwoju energetyki wodnej w ich krajach, do pielęgnowania istniejących kontaktów i do nawiązywania nowych..

  Podczas forum, referenci przedstawią aktualne informacje na temat rozwoju branży energetyki wodnej w rożnych krajach, zaprezentują przykłady nowych rozwiązań technicznych oraz podziela się swoimi doświadczeniami. Forum będzie również platformą do dyskusji nad wyzwaniami, przed którymi staje sektor energetyki wodnej w krajach Europy Wschodniej i Środkowej.

  Innymi tematami poruszanymi podczas pozostałych konferencji organizowanych w ramach RENEXPO® INTERHYDRO będą m.in. techniczne innowacje, wyzwania branży, magazynowanie energii oraz zgodny z ekologią rozwój energetyki wodnej. Podobnie jak w latach poprzednich, organizowana będzie wycieczka do Elektrowni Wodnej w Lehen.

  RENEXPO® INTERHYDRO jest skierowane do wszystkich osób działających w branży energetyki wodnej, władz, gmin, polityków i naukowców, jak i szkół wyższych  z całej Europy.

  Republika Czeska, jako państwo partnerskie, Afryka, jako partnerski kontynent oraz 1. Wschodnioeuropejskie Forum Hydroenergetyczne podkreślają międzynarodowy charakter imprezy. W tym roku odbędzie się również ponownie spotkanie Europejskich Stowarzyszeń Energetyki Wodnej, będące ważną sprawą dla międzynarodowo obsadzonej Rady Konsultacyjnej targów.

  Podczas tegorocznych targów RENEXPO® INTERHYDRO organizatorzy oczekują około 125 wystawców, 500 uczestników konferencji oraz 2.500 odwiedzających. Patronem imprezy jest Dr Josef Schwaiger, członek rządu kraju związkowego Salzburga.

  Więcej informacji na stronie www.renexpo-hydro.eu

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.