google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 25.04.2018
  1 USD
  3.4548
  0.0147
  1 EUR
  4.2159
  0.0179
  1 CHF
  3.5193
  0.0035
  1 GBP
  4.8218
  0.0216
  1 RUB
  0.0560
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kolejne biurowce w Polsce z oświetleniem od ES-SYSTEM. Energooszczędne rozwiązania dedykowane przestrzeniom biurowym

  ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, zrealizowała dostawy opraw oświetleniowych do nowoczesnych biurowców w Katowicach i Warszawie. Inwestycje zostały w całości wykonane w technologii LED, która obniży koszty eksploatacji. Realizacje ES-SYSTEM wyróżnia zastosowanie najwyższej klasy opraw, charakteryzujących się odpowiednimi parametrami świetlnymi oraz wyjątkową estetyką wykonania.

  W ES-SYSTEM oferujemy wysokiej jakości systemy oświetleniowe przeznaczone specjalnie do obiektów biurowych. Charakteryzują się one właściwą temperaturą barwową oraz strumieniem światła, które sprzyjają pracy wymagającej skupienia wzroku, a przez to pozytywnie wpływają na efektywność wykonywanych przez pracowników zadań. Nasze oprawy to także gwarancja trwałości i energooszczędności – mówi Rafał Gawrylak, Prezes Zarządu ES-SYSTEM.

  TRUMPF rozświetlony LED-ami

  Kolejne biurowce w Polsce z oświetleniem od ES-SYSTEM. Energooszczędne rozwiązania dedykowane przestrzeniom biurowymES-SYSTEM zrealizował dostawy oświetlenia dla firmy TRUMPF, światowego lidera w dziedzinie zaawansowanych technologii z zakresu obróbki blach i techniki laserowej. Grupa TRUMPF posiada nowoczesny, dwukondygnacyjny biurowiec przy ul. Połczyńskiej w Warszawie.

  Do oświetlenia obiektu wykorzystano system S6000 LED, który pozwoli zmniejszyć o ok 60% koszty eksploatacji oraz dodatkowo podkreśla industrialne, minimalistyczne wnętrza biurowca.

  W ES-SYSTEM proponujemy klientom nowoczesne oświetlenie LED-owe jako energooszczędny i trwalszy zamiennik klasycznych świetlówek, dzięki któremu w prosty sposób można obniżyć koszty eksploatacji budynków. Tym samym wymiana opraw na LED-owe może stanowić najprostszy gest przyjazny zarówno środowisku, jak i naszym portfelom, ponieważ mniej zużytej energii to niższe opłaty dla jej użytkownika – mówi prezes ES-SYSTEM.

  Business Park w Katowicach z certyfikatem energooszczędności

  Kolejne biurowce w Polsce z oświetleniem od ES-SYSTEM. Energooszczędne rozwiązania dedykowane przestrzeniom biurowymDrugim odbiorcą opraw ES-SYSTEM przeznaczonych do przestrzeni biurowych był zespół biurowców Business Park w Katowicach. Nowoczesne oprawy dostarczono do trzeciego etapu inwestycji, w którym do użytku oddano największy, dziesięciokondygnacyjny biurowiec. Cały kompleks, z dużą dbałością o środowisko naturalne, został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Budynek otrzymał certyfikat BREEAM, tj. system oceny jakości oraz wpływu budynków na środowisko, będący jednym ze standardów w branży nieruchomości w Europie i na świecie.

  W biurowcu zamontowano oprawy LED-owe CAMELEON MIDI 1 oraz COSMO LED. Nowoczesne wnętrza budynku podkreślone zostały systemem liniowym 4000 LED. Całość inwestycji wyposażono również w niezawodne oprawy awaryjne i kierunkowe, które zapewnią bezpieczeństwo wszystkim osobom przebywającym w obiekcie. 

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.