google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  producent oświetlenia led - gomarplus.pl
  Kursy walut 25.05.2018
  1 USD
  3.6686
  0.0096
  1 EUR
  4.3022
  0.0069
  1 CHF
  3.6956
  0.0066
  1 GBP
  4.9061
  0.0005
  1 RUB
  0.0596
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Najwyższej jakości zdrowe światło dla dzieci przy maksymalnej efektywności energetycznej budynku! ES-SYSTEM oświetliła międzynarodową szkołę pod Krakowem

  ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, zakończyła dostawy oświetlenia do międzynarodowej szkoły The International School of Krakow w Lusinie. Do realizacji projektu wykorzystano oświetlenie 100% LED. Inwestycję w całości zrealizowano zgodnie z ideą 3xS – save money, save energy, save time. Zapewnia ona maksymalną efektywność energetyczną budynku przy użyciu najwyższej jakości opraw oświetleniowych, które gwarantują zdrowe światło dla uczących się w niej dzieci.

  Najwyższej jakości zdrowe światło dla dzieci przy maksymalnej efektywności energetycznej budynku! ES-SYSTEM oświetliła międzynarodową szkołę pod KrakowemOprawy ES-SYSTEM to gwarancja najwyższej jakości zdrowego światła dopasowanego do wymogów danej realizacji. Świadomy dobór oświetlenia do obiektów edukacyjnych, w których dzieci i młodzież spędzają większą część swojego dnia, jest bardzo ważny. Odpowiednie oświetlenie ma znaczący wpływ na ich samopoczucie, większą aktywność fizyczną i przede wszystkim koncentrację podczas nauki. Pozwala lepiej skupiać się na wykonywanych czynnościach, co przekłada się na ich pozytywne wyniki w nauce – mówi Waldemar Pilch, wiceprezes spółki ES-SYSTEM.

  Technologia 3xS – 3 razy więcej korzyści w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem

  ES-SYSTEM zakończyła dostawy opraw oświetleniowych do międzynarodowej szkoły The International School of Krakow w Lusinie. W ramach realizacji kontraktu spółka wyposażyła podkrakowską placówkę w oświetlenie energooszczędne, w 100% oparte na technologii LED.

  Najwyższej jakości zdrowe światło dla dzieci przy maksymalnej efektywności energetycznej budynku! ES-SYSTEM oświetliła międzynarodową szkołę pod KrakowemW projekcie wykorzystano oprawy Moderna 2, Moderna 2N, Moderna 3Z oraz System 4000 LED. Wymiana oświetlenia na oprawy wykorzystujące technologię LED przyniesie korzyści zarówno pracownikom i uczniom szkoły, jak również zarządcy budynku. W realizacji wykorzystywano nowoczesne i energooszczędne technologie, wpisujące się w tzw. technologię 3xS – save money, save energy, save time. Wiąże się ona z wyższą jakością oświetlenia, poprawą komfortu nauki i pracy oraz z redukcją kosztów zużycia energii i utrzymania sprawnej instalacji.

  Rozwiązania oparte na idei 3xS dają możliwość poprawy jakości światła w związku z wykorzystaniem technologii LED i efektywności energetycznej instalacji oświetleniowych. Fundusze przeznaczone na modernizację oświetlenia zwracają się w 100% w okresie od półtora roku do kilku lat – mówi wiceprezes ES-SYSTEM.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.