google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 16.03.2018
  1 USD
  3.4214
  0.0097
  1 EUR
  4.2162
  -0.0006
  1 CHF
  3.6028
  -0.0045
  1 GBP
  4.7778
  0.0222
  1 RUB
  0.0595
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Clip Project Planning - zwiększenie efektywności w procesie projektowania

  Clip Project Planning to oprogramowanie dzięki któremu, możemy w prosty i szybki sposób zaprojektować listwę ze złączami oraz innymi komponentami firmy Phoenix Contact. Interfejs do połączenia z programami do projektowania typu eCAD umożliwia bezproblemową dwukierunkową wymianę danych projektowych, dzięki czemu unikniemy błędów, skrócimy czas projektowania i zredukujemy koszty. 

  Clip Project Planning Phoenix Contact

  Clip Project Planning umożliwia projektowanie listew ze wszystkimi komponentami rodzin CLIPLINE, INTERFACE, TRABTECH, AUTOMATION. W oparciu o schematy elektryczne niezbędne produkty są wybierane automatycznie a ich kompletne dane są zapisywane w bazie projektu. Szereg funkcji pomocniczych wyręczy projektanta w jego codziennej pracy np. funkcja  autokorekty przeprowadza logiczną kontrolę listew ze złączkami i samodzielnie uzupełnia o niezbędny osprzęt, taki jak pokrywy i uchwyty końcowe. Dobór akcesoriów do komponentów Phoenix Contact nigdy nie był tak prosty, a to dzięki funkcji akcesoria która wskazuje tylko kompatybilne ze sobą elementy. Podgląd w 2D i 3D, kompletna dokumentacja, lista zamówieniowa lub montażowa sprawia, że błędy są redukowane do zera. Aktualizację online, umożliwia nam dostęp do zawsze kompletnej bazy danych komponentów Phoenix Contact.

  Żeby zobaczyć jak funkcjonalne i intuicyjne jest to narzędzie zapraszam na nasz kanał Youtube, gdzie można obejrzeć filmy przedstawiając w jaki sposób zwiększyć efektywność w procesie projektowania dzięki Clip Project Planning.

  Oprogramowanie jest darmowe i można je pobrać bezpośrednio z naszej strony internetowej W zakładce Do pobrania znajdziecie Państwo pliki instalacyjne.

  Źródło:
  Phoenix Contact Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Phoenix Contact Sp. z o.o.

  Pod tą nazwą kryje się doskonały serwis. Dzięki kompetentnemu i indywidualnemu doradztwu oferowanemu przez naszą spółkę handlową nasi klienci są zawsze w centrum naszego zainteresowania. Skontaktuj się z nami!

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.