google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 19.06.2019
  1 USD
  3.8104
  0.0007
  1 EUR
  4.2673
  0.0042
  1 CHF
  3.8157
  0.0058
  1 GBP
  4.7888
  0.0152
  1 RUB
  0.0596
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Podsumowanie 49 Międzynarodowych Targów Budownictwa „Twój Dom 2016” w Bielsku-Białej

  Sukces targów- rekordowa liczba zwiedzających,
  nowoczesne techniki budowlane, kontakty międzynarodowe.

  Targi systematycznie uatrakcyjniają i powiększają swoja ofertę, zyskując prestiż i znaczenie.

  W tym roku:

  • ponad 200 wystawców, innowacje i najnowsze techniki budowania, rekordowa liczba zwiedzających - 7 500 osób, w tym goście z Czech, Słowacji i Austrii, kontrakty podpisywane na stoiskach, liczne konferencje i  prezentacje  - tak można w skrócie podsumować zakończone w niedzielę 17 kwietnia br. 49 Międzynarodowe Targi Budownictwa TWÓJ DOM 2016 w Bielsku-Białej.
  49 Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej ASTRA49 Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej ASTRA

  Po raz kolejny targi stały się ważnym spotkaniem dla branży, atrakcyjnym zarówno dla  profesjonalistów, jak i  inwestorów, osób planujących budowę, remont bądź modernizację budynku.

  Była to doskonała okazja do bezpośrednich spotkań i rozmów, wymiany doświadczeń, poznania nowych technologii i kierunków rozwoju branży.

  Na stoiskach targowych profesjonaliści -  ludzie z wiedzą, kompetencjami udzielali fachowych porad i konsultacji, można było znaleźć cenne informacje i inspiracje niedostępne gdzieindziej.

  Oblegano stoiska  prezentujące innowacyjne materiały i urządzenia, dzięki którym można wybudować ciepły dom, a jednocześnie obniżyć koszty jego użytkowania.

  Zawsze pełne zwiedzających były stoiska firm z urządzeniami i instalacjami zapewniającymi komfort cieplny pomieszczeń. Wszyscy zainteresowani mogli poznać najnowsze rozwiązania techniczne, a także  uzyskać porady fachowców i praktyków.

  Uwagę gości przyciągały też  piękne ekspozycje z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem wnętrz w ramach Strefy Dobrych Wnętrz.

  Dużym zainteresowaniem cieszyły się Konferencje targowe, gdzie m.in. swój wykład na temat budownictwa pasywnego miał twórca i propagator tej idei p. Günter Schlagowski.
  Targi spełniły oczekiwania zarówno zwiedzających, jak i wystawców – wielu z nich zadeklarowało swój udział w kolejnej, jubileuszowej edycji targów.

  Źródło:
  Biuro Promocji i Wystaw ASTRA
  Artykuł został dodany przez firmę

  Biuro Promocji i Wystaw ASTRA

  Specjalizujemy się w organizowaniu międzynarodowych targów budownictwa w regionie trans granicznym polsko - czesko - słowackim, targów budowlanych w Tychach oraz targów branżowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.