google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 16.08.2019
  1 USD
  3.9281
  0.0391
  1 EUR
  4.3543
  0.008
  1 CHF
  4.0093
  0.0169
  1 GBP
  4.7713
  0.0787
  1 RUB
  0.0596
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Apator Elkomtech S.A. Oddział w Toruniu
  Apator Elkomtech S.A. Oddział w Toruniu

  Apator Elkomtech S.A. Oddział w Toruniu


  Spółka w grupie kapitałowej zajmującej wiodącą pozycję w przemyśle elektrotechnicznym i elektronicznym. Lider inżynierii napędu w automatyzacji przemysłu oraz dostawca rozwiązań w obszarze rozdziału i dystrybucji zasilania.
  Branże i zasięg
  Oferta
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Apator Control, BADANIA I POMIARY, ROZWIĄZANIA KOMPENSACJI MOCY, PRZEKSZTAŁTNIKI TYRYSTOROWE DC,

  Apator Control wchodzi w skład grupy kapitałowej Apator. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów automatyki napędowej, układów rozdzielczo-sterowniczych oraz ich wdrażaniu w przemyśle, a także w zasilaniu i rozdziale energii. Spółka jest sukcesorem kilkudziesięcioletniej tradycji Apatora, gwarantując klientom najwyższą jakość i profesjonalną obsługę.

  Główne obszary działalności firmy to:

  • Inżynieria zasilania i rozdziału energii
  • Inżynieria napędów i sterowania
  • Moduły i komponenty
  • Wiedza i wsparcie

  W każdym z tych obszarów zatrudniona jest wyspecjalizowana kadra inżynierska, która na co dzień dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, by podnosić efektywność procesów produkcyjnych i zapewniać bezpieczeństwo w układach rozdzielczo-sterowniczych. Dla wszystkich wyrobów firma oferuje pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Projekty inwestycyjne realizowane są w formule EPC (ang. engineering, procurement, construction), tzw. “wykonawstwo pod klucz”. Spółka oferuje kompleksową realizację zaczynając od analizy przedprojektowej i przygotowania projektu, poprzez produkcję, kładąc nacisk na znalezienie dopasowanego rozwiązania do potrzeb klienta, aż po montaż, rozruch i optymalizację przygotowanych rozwiązań – aplikacji, szaf sterowniczych i rozdzielnic.

  Apator Control jest firmą z polskim kapitałem, zajmującą ważną pozycję w krajowym przemyśle elektrotechnicznym i elektronicznym. Główna siedziba firmy znajduje się w Toruniu. Dodatkowo spółka posiada także oddział w Katowicach.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.